Movies
Ratings
326
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The Next Three DaysRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Book of EliRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
TakersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 3.0