Movies
Ratings
1160
Cocaine BearRated ★ 3.5
The Life Aquatic with Steve ZissouRated ★ 5.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The WitchRated ★ 5.0
A Hundred FlowersRated ★ 5.0
Heavy MetalRated ★ 3.5
BakudanRated ★ 4.5
My Hero Academia: You're NextRated ★ 4.0
StopmotionRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 5.0
UgetsuRated ★ 5.0
TRON: AresRated ★ 3.5
Tokyo SonataRated ★ 5.0- Invisible Kinky Man - Forbidden Love PortionRated ★ 1.5
The Texas Chain Saw MassacreRated ★ 4.5
The Devil's BackboneRated ★ 4.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.5