Series
Ratings
41
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Summer Time RenderingRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Old Enough! Season 1Rated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0