Titles you rated
WeaponsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Last MileRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.5
A ManRated ★ 3.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
1st KissRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
TwistersRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.0