Series
Ratings
24
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.0