Movies
Ratings
352
The ThroneRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.5
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Love FictionRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Battle of the WarriorsRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0