Titles you rated
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5- Squid Girl!Rated ★ 3.5
The Familiar of ZeroRated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- CharlotteRated ★ 1.5
Jujutsu KaisenRated ★ 2.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 2.0