Titles you rated
Romeo + JulietRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 5.0- The UglyRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 1.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
It’s Okay!Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0