Series
Ratings
29- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 2.5
Nevertheless,Rated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0