Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
BuriedRated ★ 5.0
Aooni The AnimationRated ★ 4.0
Jacob's LadderRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 3.0- Try Wrapping Tomatoes in KimchiRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 5.0
VivariumRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 2.5
MaudieRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5