Series
Ratings
48
The Office Season 1Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Head Over HeelsRated ★ 3.0
UntamedRated ★ 2.0
UnnaturalRated ★ 5.0
SPEC: ZeroRated ★ 5.0
SPEC: ShouRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Unsung CinderellaRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
When the Weather is FineRated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0