Series
Ratings
192- Unknown SeoulRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
EXchange Season 1Rated ★ 3.5
Walt Disney Animation Studios: Short Circuit Experimental Films Season 1Rated ★ 3.5
Love ScoutRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0