Movies
Ratings
1624
The KillersRated ★ 3.0
Painted FireRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.5
SpiritwalkerRated ★ 2.5
The Forgotten BattleRated ★ 3.5- Expedition HappinessRated ★ 3.0
I Am SoldierRated ★ 1.5
Army of ThievesRated ★ 2.5
Taipei ExchangesRated ★ 3.5
The Harder They FallRated ★ 2.5
Home TeamRated ★ 3.5
The Policeman's LineageRated ★ 2.5
The 355Rated ★ 1.5
Special DeliveryRated ★ 1.5
Da 5 BloodsRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 1.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 2.5