Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Law and The CityRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Secrets in the LatticeRated ★ 3.0