Movies
Ratings
958
AshfallRated ★ 2.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Invisible ManRated ★ 2.5
1917Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
ExtractionRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5