Movies
Ratings
231
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 1.5
Jurassic Park IIIRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Barbie in the Dancing PrincessesRated ★ 3.0
Barbie and the Diamond CastleRated ★ 4.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 2.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 1.0
SpencerRated ★ 3.5
Love at First SightRated ★ 4.5