Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 3.5
Angels of DeathRated ★ 3.0- The Future DiaryRated ★ 2.0
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Gurren LagannRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 3.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Tengoku DaimakyoRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5