Titles you rated
The Two PopesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0- HeroRated ★ 2.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
The Point ManRated ★ 0.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
The Adam ProjectRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0