Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
A Traveler's NeedsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Spy GameRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Harry Potter 20th Anniversary: Return to HogwartsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0