Titles you rated
KOKUHORated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
SWITCHRated ★ 2.5
Summer's CameraRated ★ 2.0- Seaweed SoupRated ★ 0.5
- CicadasRated ★ 2.5
- CheonWangBong PeakRated ★ 2.5
- World PremiereRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
Mid90sRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5