Movies
Ratings
493
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fireworks, Should We See It from the Side or the Bottom?Rated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
StokerRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
Source CodeRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
AlphavilleRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.5