Titles you rated
 Genie, Make a WishRated ★ 2.5 Genie, Make a WishRated ★ 2.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0 Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
 AdolescenceRated ★ 4.0 AdolescenceRated ★ 4.0
 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5 Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0 Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
 Breaking BadRated ★ 4.0 Breaking BadRated ★ 4.0
 Breaking BadRated ★ 4.5 Breaking BadRated ★ 4.5
 SamuelRated ★ 4.5 SamuelRated ★ 4.5
 Baby ReindeerRated ★ 3.0 Baby ReindeerRated ★ 3.0
 The 8 ShowRated ★ 2.0 The 8 ShowRated ★ 2.0
 RipleyRated ★ 5.0 RipleyRated ★ 5.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.0 A Killer ParadoxRated ★ 3.0
 Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5 Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
 VincenzoRated ★ 2.0 VincenzoRated ★ 2.0
 Work Later, Drink NowRated ★ 2.0 Work Later, Drink NowRated ★ 2.0
 Be MelodramaticRated ★ 4.0 Be MelodramaticRated ★ 4.0
 Reply 1988Rated ★ 3.5 Reply 1988Rated ★ 3.5
 Black MirrorRated ★ 3.5 Black MirrorRated ★ 3.5
 Prison PlaybookRated ★ 3.5 Prison PlaybookRated ★ 3.5
 GoblinRated ★ 3.0 GoblinRated ★ 3.0