Movies
Ratings
286
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Smart PeopleRated ★ 3.0
FameRated ★ 2.0
American HustleRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Rust and BoneRated ★ 5.0
Good Luck ChuckRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 2.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0- HeartbreakersRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Roman HolidayRated ★ 3.0
Miss PotterRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0