Movies
Ratings
993
Concerning My DaughterRated ★ 5.0
Work to DoRated ★ 1.5
CocoRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5