Movies
Ratings
1491
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5- D.E.B.S.Rated ★ 2.0
D.E.B.S.Rated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Licorice PizzaRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.0
Stranger by the LakeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5