Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
The WitnessRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5