Movies
Ratings
39
The Terror LiveRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0