Movies
Ratings
581
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
In the Tall GrassRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.5
DamselRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
BridesmaidsRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.5
BrickRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0