Movies
Ratings
237
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
Frances HaRated ★ 4.0
Buffalo '66Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Tale of CinemaRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Love ExposureRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
A Single ManRated ★ 3.5
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.0
SolarisRated ★ 3.5