Titles you rated
Heartbroken ChocolatierRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Are You The OneRated ★ 4.0
Lost You ForeverRated ★ 4.5
I Have a LoverRated ★ 4.5
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Best Choice EverRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love Catcher in BaliRated ★ 3.5
Love Catcher in SeoulRated ★ 1.5
Love Catcher 2Rated ★ 4.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 2.5
Love CatcherRated ★ 3.5
Singles' InfernoRated ★ 2.5