Titles you rated
GoblinRated ★ 4.0
Sweet MagnoliasRated ★ 4.5
The Baby-Sitters ClubRated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
Designated Survivor season 2Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0