Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5