Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 1.5
FrankensteinRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 2.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
MantisRated ★ 0.5
The Lost City of ZRated ★ 2.5- Untouchable LawmenRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 4.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 2.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0