Movies
Ratings
170
28 Days LaterRated ★ 3.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.0
AkiraRated ★ 4.0
Hitman 2Rated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 1.5
The MediumRated ★ 1.5
UsRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 2.0