Movies
Ratings
1185
The MatchRated ★ 3.5
WishRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 3.0
Raya and the Last DragonRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
Sing 2Rated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
John WickRated ★ 4.0