Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
CITY THE ANIMATIONRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
The PlaylistRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 5.0
3%Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0