Movies
Ratings
178
Zootopia 2Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 2.5
Roman HolidayRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
JawsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0