Movies
Ratings
374
RangoRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Sorry AppleRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 2.5
InsomniaRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.0