Titles you rated
One Punch ManRated ★ 3.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 3.5
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.0
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 1.5
Girls Band CryRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
SarazanmaiRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0
MASKED RIDER RYUKIRated ★ 5.0- Kamen Rider DecadeRated ★ 3.0
- Kamen Rider BuildRated ★ 4.0
Radiant OfficeRated ★ 1.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0