Titles you rated
EquilibriumRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 0.5
The ThroneRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0