Titles you rated
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 4.5
- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Voice Season 4Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0