Series
Ratings
228
Atom's Last ShotRated ★ 3.5
S LineRated ★ 0.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Avengers Social ClubRated ★ 5.0
He Is PsychometricRated ★ 3.0
Graceful FamilyRated ★ 4.5
Semantic ErrorRated ★ 0.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
My Lovely LiarRated ★ 5.0- Kirarin RevolutionRated ★ 5.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.5