Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
The Green KnightRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 2.5