Movies
Ratings
320
World War ZRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
ArgoRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 2.0