Series
Ratings
47- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
 WestworldRated ★ 4.5 WestworldRated ★ 4.5
 Demon SlayerRated ★ 5.0 Demon SlayerRated ★ 5.0
 The Princess's ManRated ★ 4.0 The Princess's ManRated ★ 4.0
 Six Flying DragonsRated ★ 5.0 Six Flying DragonsRated ★ 5.0
 Doctor PrisonerRated ★ 4.5 Doctor PrisonerRated ★ 4.5
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0 Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
 Crime Scene 3Rated ★ 5.0 Crime Scene 3Rated ★ 5.0
 Crime SceneRated ★ 5.0 Crime SceneRated ★ 5.0
 Crime SceneRated ★ 4.5 Crime SceneRated ★ 4.5
 SKY CastleRated ★ 5.0 SKY CastleRated ★ 5.0
 ChernobylRated ★ 5.0 ChernobylRated ★ 5.0
- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.5
 SuitsRated ★ 4.5 SuitsRated ★ 4.5
 SuitsRated ★ 5.0 SuitsRated ★ 5.0
 SuitsRated ★ 4.5 SuitsRated ★ 4.5
 RomeRated ★ 4.0 RomeRated ★ 4.0
 RomeRated ★ 4.0 RomeRated ★ 4.0