Series
Ratings
212
Low LifeRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.0
Reborn RichRated ★ 2.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5- Kian's Bizarre B&BRated ★ 4.0
Blue BoxRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Into the White NightRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Monsters 103 Mercies Dragon DamnationRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 2.0
True BeautyRated ★ 2.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 2.0