Movies
Ratings
210
MaterialistsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 1.5
April, Come She WillRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5