Series
Ratings
84
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Would You Marry Me?Rated ★ 2.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 3.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Santa ClausRated ★ 2.0
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 3.5
Tougen AnkiRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
GachiakutaRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 2.0
LazarusRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0