Movies
Ratings
70
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0