Titles you rated
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 4.0
Ajin: Demi-Human - CollideRated ★ 4.0- Ajin: ShototsuRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin III - Dawn of RebellionRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin I - Blue-Eyed CasvalRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin II - Artesia's SorrowRated ★ 5.0